Teatrzyk nauczycielski „Baju-Baj”

Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są”.

 /„Lato Muminków” Tove Jansson/

 Doceniając istotę edukacji teatralnej, nieprzerwanie od lat teatrzyk nauczycielski Baju- Baj bawi i  wychowuje poprzez kontakt ze sztuką kolejne roczniki dzieci. Teatrzyk uświetnia swymi występami ważniejsze uroczystości i święta w przedszkolu. Realizuje przedstawienia z przesłaniem, wspierając rozwój intelektualny, estetyczny i emocjonalny dzieci, poruszając w swym repertuarze tematy dotyczące wartości, wzorców etycznych i kulturowych oraz praw dziecka. 

Przedstawienia w  roku szkolnym 2021/22: 

„To jest bardzo ważna sprawa- w bajkach skryte dziecka prawa.”

„ Pinokio, czyli szukaj własnej drogi!”

„Kopciuszek- wersja współczesna.”

Przedstawienia w  roku szkolnym 2022/23:

„Święta u Mikołaja”.

I czekamy na następne:)

Wielkość czcionki
Kontrast