System iPrzedszkole https://iprzedszkole.progman.pl jest elektronicznym systemem naliczania opłat za żywienie i darowiznę.

W programie iPrzedszkole Rodzice mają możliwość:

– bieżącego monitorowania należności, historii wpłat, zaległości lub nadpłat za żywienie oraz opłat darowizny,
– szybkiego i prostego zgłoszenia nieobecności,
– sprawnej komunikacji z kierownikiem gospodarczym,
– dostępu do tablicy ogłoszeń z ważnymi informacjami zamieszczonymi przez przedszkole,
– sprawdzenia tygodniowego jadłospisu.

Od 1.09.2022 roku dzienna stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi 15 zł.

Darowizna jest wpłatą dobrowolną i zależy od możliwości finansowych Rodziców.

Opłaty za żywienie oraz darowiznę należy dokonywać przelewem „z góry”, do 15 -go dnia bieżącego miesiąca na oddzielne konta w Citibanku:

Wyżywienie 38 1030 1508 0000 0005 5066 3147

Darowizna 13 1030 1508 0000 0005 5066 3112

W tytule przelewu proszę podać Imię i nazwisko dziecka oraz grupę, do której uczęszcza.

Co miesiąc ok 7 dnia miesiąca w programie iPrzedszkole publikowane są należności: darowizna oraz żywienie pomniejszone o dni nieobecności w poprzednim miesiącu, które należy uregulować na dedykowane konta (bez zaokrąglania). Wyjątkiem są miesiące wrzesień oraz styczeń – kiedy wpłacają Państwo z góry określoną kwotę za żywienie, bez odpisów.

Oplata za darowiznę według Państwa deklaracji. Zachęcamy do stałego wsparcia przedszkola, dzięki któremu możemy zorganizować koncerty, występy artystyczne, spotkania z różnymi gośćmi np. ze świata sportu, teatru czy muzyki, spotkania ze zwierzętami, przedstawienia, warsztaty, zakupić wyprawki, pomoce dydaktyczne dla dzieci, artykuły do prac plastycznych i technicznych a także do eksperymentów (np. ziemia, nasiona itp.), książki, zabawki, klocki, upominki na Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia oraz Święta Wielkanocne i wiele innych.

Nieobecność dziecka zgłaszamy najpóźniej do godz. 9:00 danego dnia wyłącznie w programie iPrzedszkole.

Spóźnienia należy zgłaszać telefonicznie pod numerem: 22 613-87-69

Nad poprawnym rozliczeniem żywienia czuwa kierownik gospodarczy, Pani Edyta Łania kierownik.p370@eduwarszawa.pl

W programie iPrzedszkole mają Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z kierownikiem poprzez Komunikator.